Egy vadon élő indiai elefánt megölt egy 70 éves nőt, majd a temetésén ismét megjelent, és a holttestét is agyontaposta.

A 70 éves Maya Murmut vízért ment a falu szélére, amikor egy semmiből megjelenő indiai elefánt agyontaposta. A néni a kórházban halt bele sérüléseibe, írjaSzeretlek Magyarország.

A vadállat egy 200 kilométerre lévő vadrezervátumból kóborolt el. 

A történet akkor vált igazán érdekessé, amikor az elhunyt családja összegyűlt a temetésen, amin az elefánt is tiszteletét tette. 

Lerángatta a holttestet a máglyáról, és a gyászolók szeme láttára ismét agyontaposta. Az nem derült ki, másnak esett-e bántódása a szertartáson.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

dudas miki edesapja temetes

Titokban eltemették Dudás Miki édesapját – kép

Dudás Miki édesapját, Dudás Istvánt tavaly augusztus végén bokszolók verték félholtra. A férfi az esetet követően hónapokig kómában feküdt, de hiába küzdöttek az életéért. Családja úgy döntött, hogy teljes titokban helyezik végső nyugalomra.

radics gigi betegsege nagy duett 2025

Egy éve titkolja súlyos betegségét Radics Gigi

Az énekesnő a Titkok Ramónával című műsorban tett megdöbbentő bejelentést, hiszen most beszélt először súlyos betegségéről, amit már egy éve titkol a nyilvánosság elől. Radics Gigi azt is elárulta, már a műtéten is túl van, de nagyon megviselte őt ez az időszak.