
Ijesztő jelenetsor a Farm VIP-ben! Belehajolt játékostársa arcába és úgy fenyegette meg
Nagy baj lehet ebből!
Eszenyi Enikő a Játékszín Csodálatos vagy, Júlia! című darabjában kapta meg a főszerepet, de a fotóspróba rosszul sült el, és a színésznő kórházba került, írja a 168.
Az előadás pénteken debütálna, de kérdéses, hogy ez megvalósítható-e, miután a fotóspróbát meg kellett szakítani a főszereplő balesete miatt.
A Játékszín mai fotóspróbája félbeszakadt, mert a Csodálatos vagy, Júlia! főszereplője, Eszenyi Enikő, jelenet közben elcsúszott és e pillanatban úgy tűnik, eltört a csuklója. Orvosi ellátása után visszatér a színházba és a próba folytatódik
– közölte az intézmény. A sajtóértesülések szerint a színésznő még a hivatalos próba előtt, a fotózáson csúszott meg, és az incidens után mindenkit hazaküldtek, nem folytatták a próbát.
Kapcsolódó cikk
Rengeteg szép emléke van a Vígszínházról, de vannak köztük fájdalmasak is.
Nagy baj lehet ebből!
Alig 40 évesen, már háromszor kellett szembenéznie a halállal Szentesi Évának. A népszerű írónő D. Tóth Kriszta újabb évadához érkezett beszélgetőműsorában, az Elviszlek magammal legfrissebb epizódjában mesélt a rákkal való küzdelméről és a magánéleti válságáról.
Nem sokkal azután, hogy rosszullét miatt félbe kellett szakítani a forgatást, Kiara Lord úgy döntött: kiszáll a Farm VIP műsorból.
Kibukott belőle minden.
A Sárgáknak újabb farmgyűlésre kellett menniük a Farm VIP csütörtöki adásában. A legtöbb jelet Fekete Pákó kapta a többiektől, aki viszont a hozzá legközelebb álló Dopemant hívta ki párbajra.
11 éve már, hogy a Televíziós Újságírók Díján a szakújságírókból álló zsűri elismeri az előző év legkiválóbb és legszórakoztatóbb televíziós műsorait, szereplőit, színészeit, alkotóit.
Kiara Lord azt vallja, hogy csak akkor szüneteltetné a felnőttfilmes munkáját, ha megtalálná az igazit.
A TV2 sikerműsorában visszatért Horváth Grétáról óhatatlanul is a főnixmadár jut az ember eszébe.
Nyolcadszorra nyerte meg a legjobb női műsorvezetői kategóriát Ördög Nóra a Televíziós Újságírók Díjátadó Gáláján, aki személyesen vette át az elismerést.
Szabó Zsófi korábban elmondta, hogy azért nem oszt meg gyakran tartalmakat a kisfiáról, mert nem szeretné, hogy az ő sorsára jusson
Ezt mondta a bennfentes.
Béke, szeretet, nyugalom, család: ezt jelentette Bényi Ildikónak Hernádvécse, ahol hétfőn délelőtt – kívánsága szerint – több száz gyászoló kíséretében utolsó útjára kísérték.
Fékezhetetlen vita robbant ki a Farm VIP-ben, amikor kiderült, hogy a termelési feladatban csaltak a Pirosak.
Krausz Gábor az elmúlt években a magyar gasztronómia és televíziós műsorok egyik meghatározó alakjává vált.
Minden eddigi évadnál nagyobb találgatás övezi az Ázsia Expressz hatodik szériáját.
Rákóczi Feri lánya még csak 10 éves volt, amikor elkezdte hangoztatni, hogy nem szeretne Magyarországon lakni, mert itt szerinte szomorúak és gonoszak az emberek.
Rujder Vivien a törökverő Hunyadi János feleségét alakítja a Hunyadi című sorozatban.
Drámai fordulatot hozott a TV2 sikerműsorának keddi adása.
A Hunyadi-sorozatban nemegyszer kellett levetkőznie a színészeknek egyes intim részekhez vagy ágyjelenetekhez.
Két és fél millió forintot kellene fizetnie annak, aki egy napra szeretne Jakupcsek Gabriella asszisztense lenni.
Kiara Lord már az első pillanatban kitette az indexet a tekintetben, hogy tőle bizony kizárólag a nyers őszinteséget hallhatják majd a nézők, ami a szívén, az a száján.
Alföldi Róbert a Facebookon osztott meg egy bejegyzést, amiben hangsúlyozta, a gyerekeket nem a Pride-tól kell megvédeni, hanem „a magyar valóságtól.”
Várkonyi Andrea: “Sosem kapaszkodtam senkibe”.
Ezt azért nem gondoltuk volna.
Történelemhamisítással vádolják a sorozatot.
Úgy érzi, megterhelőek számára a farm körüli munkák.
Hiába ölelték egymást a Farm VIP-ban, az csupán a műsor kedvéért volt.
A ValóVilág korábbi győztese úgy véli, a börtönben töltött két évének köszönheti, hogy türtőztetni bírta magát a nigériai mulatós előadóval vívott szócsatájakor.
A Kőgazdag fiatalok szókimondó sztárja nem tűri, hogy kritizálják, ócsárolják és nyilvánosan megalázzák.
Koránt sem volt egyszerű idáig Borbás Marcsi élete, ugyanis négyszer menekült meg a halál torkából.
A tavaszi napéjegyenlőség spirituális jelentőségéről emlékezett meg közösségi oldalán Tóth Gabi.
Ismét gyűlést tartottak a Farm VIP legújabb évadában, s mivel ezúttal a Sárgák bukták el a termelési feladatot, így tőlük kellett távoznia valakinek.
Először mesélt arról, hogy 2024-ben sztrókot kapott.
Az 1960-as évek vége óta jelen volt a magyar zenei életben, főként lakodalmas, illetve mulatós dalairól ismert.