Sallai Nóra három hete van kómában, ötéves kisfia belehalt a sérüléseibe a sokkoló alsónémedi baleset után, ami az egész országot megdöbbentette. A gázoló kocsi sofőrje óriási sebességgel csapódott az elé kihajtó színésznő autójának. A BMW-ben ülő férfi nagynénje egy interjúban a rokonait védte, szerinte nem tehettek a tragédiáról. A két férfi egyébként adta-vette a luxusautókat, erről gyakran posztoltak az oldalaikon.
„Ő nagyon sajnálja, tehát ő nem is tehetett róla. Nem látta, hogy ők jönnek” – ezt mondta a brutális alsónémedi tragédiáról a nagynénje annak a 18 év körüli fiatalnak, aki a Sallai Nóráék autójába csapódó BMW-ben ült. Elmondta, hogy a kocsi az unokaöccséé, Keviné volt, nemrég kapta az édesapjától. A baleset pillanatában viszont nem ő, hanem 20 év körüli rokona, Rikárdó ült a volánnál.
A Jóban Rosszban színésznőjének életéért már három hete küzdenek a kórházban, ötéves kisfia, Bende pedig időközben meghalt. A tragédiát okozó Rikárdó maga is családapa, rokona szerint megviselik a történtek, és féltik is, mert rengeteg támadás éri.

Kapcsolódó cikk

„Nagyon megviselte a szüleit is, őt is, sajnálja, a gyereket” – tette hozzá a rokon. A borzalmas balesetet fedélzeti kamera is rögzítette, a szemtanúk szerint a BMW óriási tempóban száguldott.
„És ez is, hogy gyorsan ment, hát ők pont nem látták, hogy onnan jön egy autó” – mondta a rokon, mire a háttérből egy hang kijelentette, hogy Rikárdónak volt elsőbbsége. A videóban megszólaló nő erre rávágta, hogy: „Hát, nem?” „Lehet, hogy lett volna baleset, de nem ekkora, ha ő is megáll, hogy ők elmenjenek” – tette hozzá.

Kapcsolódó cikk

A két fiatal Erdélyből származik, de sok időt töltenek Magyarországon rokonaiknál. Családjuk szerint nem szoktak szabálytalankodni vagy felelőtlenül vezetni.
„Hívők, akik alkoholt nem fogyasztanak. Hát most kivel nem történik baleset? De most őszintén” – mondta a rokon.
„Hívők, akik alkoholt nem fogyasztanak. Hát most kivel nem történik baleset? De most őszintén” – mondta a rokon.
Úgy tudni, a két férfi adta-vette a luxusautókat, gyakran pózoltak is ezekkel. Úgynevezett Telekocsi-szolgáltatásként utasokat is többször szállítottak. A balesetben is az utasaik sérültek meg, egyiküknek a lába tört el, a másikuk agyrázkódást szenvedett.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar-aniko-majka-kapcsolat-only fans eddie-murphy-jim-carrey

„Autója se volt, én járkáltam érte hajnali egykor” – Váratlanul kitálalt a múltjáról Molnár Anikó, kiderült a teljes igazság a Majkával való kapcsolatáról

Éles kontrasztok és eddig eltitkolt romantikus szálak jellemezték az egykori valóságshow-sztár szerelmi életét, aki a legújabb nyilatkozatában rántotta le a leplet a hazai és nemzetközi sztárokhoz fűződő viszonyairól. Miközben amerikai tartózkodása alatt a világ legismertebb színészlegendáit utasította vissza hidegvérrel, a hazai ismertsége hajnalán még ő maga fuvarozott egy frissen befutott, autóval sem rendelkező magyar rappert.

orbes-legbefolyasosabb-magyar-nok-2026-orban-anita-tisza-part

„Eltűnt a tavalyi első Lévai Anikó” – Kíméletlenül lecsúsztak az Orbán-család tagjai a csúcsról, döbbenetes nevek vették át az irányítást a Forbes legbefolyásosabb női között 2026-ban

Példátlan és történelmi átrendeződést hozott a 2026-os esztendő a hazai női elit körében, miután a gazdasági magazin legfrissebb rangsorában szinte teljesen kicserélődött a legbefolyásosabb szereplők névsora. A kormányváltás egyenes következményeként a lista élmezőnyét dominánsan letarolták az új államigazgatás frissen kinevezett női politikusai, miközben a korábbi évek érinthetetlennek hitt figurái drasztikus zuhanást könyvelhettek el.

kaufmann balazs novak katalin kegyelmi ugy lemondas ovoda granat

„Kézigránátot találtak a tűzcsapon” – a kegyelmi botrányt kirobbantó újságíró most feltárta, hogyan fenyegették meg a gyerekeit Novák Katalin lemondása után két nappal

Kaufmann Balázs, a 444 újságírója – aki a cikkével kirobbantotta a kegyelmi botrányt – most személyes bejegyzésben tárta fel: Novák Katalin lemondása után két nappal kézigránátnak látszó tárgyat helyeztek el gyerekeinek óvodájánál. „A feleségem zokogott, én próbáltam információkat szerezni.”

rogan barbara rogan antal luxus lebuktatas

„Rogán Barbarának 120 millió a krokodilbőr táskája – azt érti mindenki” – Tóth Ildikó most büszkén vallotta be, hogy ő állt a NER-feleségek luxusát leleplező anyagok mögött

Tóth Ildikó befektető, a Cápák között műsorból is ismert üzletasszony most büszkén vallotta be: ő és baráti köre állította össze azokat az anyagokat a NER holdudvar luxizásáról, amelyeket Hadházy Ákos tett közzé. Köztük Rogán Barbara 120 milliós krokodilbőr táskájának leleplezését is.