A zsűri szóhoz sem jutott!
Lékai-Kiss Ramóna és Brasch Bence A Nagy Duett második élő show-jában a Grease című musical slágerével lépett színpadra, és egy igazán látványos produkcióval rukkoltak elő. Liptai Claudia még egy igencsak érdekes bókkal is meglepte Ramit.
„Csak a feneked, Ramóna, plusz 10 pont!” – közölte a műsorvezetőnő.
Kapcsolódó cikk
„Egy ország várt erre” – Lékai-Kiss Ramóna fantasztikus énekhangjától meghatódott a zsűri A Nagy Duettben
Brasch Bencével énekelt duettet a TV2 színpadán, teljesen letaglózva a zsűrit.
A zsűrit egyébként egyöntetűen sikerült lenyűgözniük: Hajós András és Kasza Tibor 9 ponttal, míg Szabó Zsófi és Horváth Tamás 10 ponttal jutalmazta meg őket.
Kapcsolódó cikk
Lékai-Kiss Ramóna lett az év műsorvezetője – Ördög Nóra így reagált:
Ördög Nóra és Lékai-Kiss Ramóna, a TV2 két ismert arca, évek óta meghatározó szereplői a magyar televíziózásnak. Szinte minden műsorban feltűnnek, akár mint műsorvezetők, akár zsűritagként. Az idei GLAMOUR Women of the Year gálán ismét összecsaptak, ezúttal az “Év műsorvezetője” díjért, amelyet végül Ramóna nyert meg.
Kapcsolódó cikk
Lékai-Kiss Ramóna: „Aki nem bírja a kritikát, ne vállaljon el ilyen műsort”
Lékai-Kiss Ramóna új kihívás elé néz: A Nagy Duett színpadán mutatja meg, milyen az, amikor énekel.












