Nem csak ő, hanem az egész családja is.
Tóth Gabi a minap a Hotel Lentulai című műsorban adott interjút a Mandinernek. A közel kétórás beszélgetés során az énekesnő beszélt egyebek mellett a karrierje alakulásáról, személyes tapasztalatairól, a zeneipar kihívásairól, illetve a politikai nézeteiről is.
„Azért vártam, hogy 18 éves lehessek, hogy mehessek szavazni a Fideszre. És én onnantól kezdve minden évben (…) a Fideszre szavaztam. Én is, a családom is” – idézte a Blikk az énekesnőt, aki szót ejtett a nővérével való kapcsolatáról is.

Kapcsolódó cikk

Szerinte testvére simulékonyabb természetű, úgy fogalmaz: Tóth Vera „elvan a kis világában”, míg neki nagyobb az igazságérzete, ezért is lett megosztóbb.

Magammal szemben nem is biztos, hogy annyira, de másokért elképesztő módon kiállok. És akkor is balhéba keveredek, ha nem kéne

– magyarázta. A műsorban Tóth Gabi kitért korábbi színházi pályafutására is, amit fájdalmas élmények kísértek. Azt mondja, a színházi közegben sokszor embertelen bánásmódot tapasztalt, ami miatt olyan nehézségei adódtak, hogy végül rájött, ez nem az ő útja. Úgy véli, most a jó oldalon áll, és olyan környezetben dolgozik, ahol tisztelik őt.

Kapcsolódó cikk

„Ha tisztel valaki, nem jutok el addig a pontig, hogy sírásig-hányásig fajuljon el a munkafolyamat” – jelentette ki, majd a téma apropóján felidézte RTL-es pályafutását, ahol állítása szerint többször is annyira megalázta a csatorna egyik vezetője, hogy újra előtörtek a pánikrohamai.
„Engem ért az RTL-ben anno azért egy-két elég komoly abúzus… Nem akartam elvállalni egy műsort az RTL-en… Felkerestek egy műsorra, ami nagyon, nagyon alpári volt, és nem akartam elvállalni. Az akkori egyik főnök, aki már nincs ott, behívott az irodájába, és elmondta, hogy »ez vagy, amit fölszedtem a földről, egy porszem vagy. Emlékszel még Tapolcán azokra a panelekre, gondolom, nem akarsz oda visszajutni.« Na és azóta jött újra ki a pánikbetegségem, azóta küzdök újra vele, nem bírtam hazavezetni. Ott úgy megaláztak, amit én max a színházban hallottam vagy láttam. Elvállaltam a műsort, mert megijedtem, és ezt tudta Fridi, mert kétszer alázott meg ez az ember, másodjára az egész stáb előtt a stúdióban. Fridi ezt meghallotta, megtudta, és kiállt értem, mindenki előtt lecseszte ezt az embert, szóval ezt nem fogom neki soha elfelejteni, ez nagyon jólesett nekem akkor” – mondta.
A beszélgetés alkalmával az énekesnő arra is kitért, hogy nehéz időszakon van túl, ami az elmúlt két évét illeti. Pénzügyi nehézségekkel küzdött, és mint mondja, bár vett magának egy Rolex órát, attól tartott, hogy a házát is el kell adnia. Bevallása szerint azóta még jobban megbecsüli a pénzt, és úgy érzi, az életben mindenkinek meg kell dolgoznia azért, amije van.

Kapcsolódó cikk

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar-aniko-majka-kapcsolat-only fans eddie-murphy-jim-carrey

„Autója se volt, én járkáltam érte hajnali egykor” – Váratlanul kitálalt a múltjáról Molnár Anikó, kiderült a teljes igazság a Majkával való kapcsolatáról

Éles kontrasztok és eddig eltitkolt romantikus szálak jellemezték az egykori valóságshow-sztár szerelmi életét, aki a legújabb nyilatkozatában rántotta le a leplet a hazai és nemzetközi sztárokhoz fűződő viszonyairól. Miközben amerikai tartózkodása alatt a világ legismertebb színészlegendáit utasította vissza hidegvérrel, a hazai ismertsége hajnalán még ő maga fuvarozott egy frissen befutott, autóval sem rendelkező magyar rappert.

orbes-legbefolyasosabb-magyar-nok-2026-orban-anita-tisza-part

„Eltűnt a tavalyi első Lévai Anikó” – Kíméletlenül lecsúsztak az Orbán-család tagjai a csúcsról, döbbenetes nevek vették át az irányítást a Forbes legbefolyásosabb női között 2026-ban

Példátlan és történelmi átrendeződést hozott a 2026-os esztendő a hazai női elit körében, miután a gazdasági magazin legfrissebb rangsorában szinte teljesen kicserélődött a legbefolyásosabb szereplők névsora. A kormányváltás egyenes következményeként a lista élmezőnyét dominánsan letarolták az új államigazgatás frissen kinevezett női politikusai, miközben a korábbi évek érinthetetlennek hitt figurái drasztikus zuhanást könyvelhettek el.

kaufmann balazs novak katalin kegyelmi ugy lemondas ovoda granat

„Kézigránátot találtak a tűzcsapon” – a kegyelmi botrányt kirobbantó újságíró most feltárta, hogyan fenyegették meg a gyerekeit Novák Katalin lemondása után két nappal

Kaufmann Balázs, a 444 újságírója – aki a cikkével kirobbantotta a kegyelmi botrányt – most személyes bejegyzésben tárta fel: Novák Katalin lemondása után két nappal kézigránátnak látszó tárgyat helyeztek el gyerekeinek óvodájánál. „A feleségem zokogott, én próbáltam információkat szerezni.”

rogan barbara rogan antal luxus lebuktatas

„Rogán Barbarának 120 millió a krokodilbőr táskája – azt érti mindenki” – Tóth Ildikó most büszkén vallotta be, hogy ő állt a NER-feleségek luxusát leleplező anyagok mögött

Tóth Ildikó befektető, a Cápák között műsorból is ismert üzletasszony most büszkén vallotta be: ő és baráti köre állította össze azokat az anyagokat a NER holdudvar luxizásáról, amelyeket Hadházy Ákos tett közzé. Köztük Rogán Barbara 120 milliós krokodilbőr táskájának leleplezését is.