A legújabb, Midnight Sky című flmjét forgatja George Clooney, viszont annyira lefogyott, hogy a szervezete nem bírta, és kórházba került.

13 kilót adott le

Hasnyálmirigy-gyulladással kellett kórházba vinni George Clooney Golden Globe-díjas színészt, aki a Midnight Sky című filmje kedvéért csaknem 13 kilót fogyott.

George Clooney Korhazban Lefogyott Midnight Sky
George Clooney Golden Glone-Díjas Színész A Midnight Sky Filmben / Fotó: Netflix

Az 59 éves színészt gyomorfájással vitték be, és több hétig tartott a gyógyulása.

A finnországi jégmező nem segített az állapotán

A Mirror című brit bulvárlapnak azt mondta, hogy túl gyorsan és túl sokat akart fogyni, és közben nem vigyázott magára. Clooney nemcsak főszereplője, hanem rendezője is a filmnek, és mint felidézte, a forgatást meglehetősen megnehezítette, hogy az állapota miatt nem volt túl sok energiája.

Ráadásul egy finnországi jégmezőn forgattak, ami szintén kihívást jelentett.

A Midnight Sky December 23-án debütál a Netflixen. A filmben Clooney egy tudóst játszik, aki az Északi-sarkon egy kutatóállomáson dolgozik és valami szörnyűségre kell figyelmeztetnie egy csapat űrhajóst.

Az új filmje népszerűsítéséből jutott bőven Orbánnak is

Alig, hogy beszámoltunk a GQ-nak adott interjújának tartalmáról, amelyben a szingli életéről beszélt, és arról, hogy mennyire megváltozott az élete felesége, Amal Alamuddin miatt, néhány nap múlva Clooney a magyar közbeszédet alakította. A lapnak adott videós interjújában a szóban forgó új filmjét népszerűsítette, közben Orbán Viktorral és a Jair Bolsonaro brazil miniszterelnökkel példálózott, cseppet sem pozitív kicsengéssel. 

Úgy vélte, ha most a gyűlölet jellemzi a világunkat, akkor 30 év múlva ez könnyen elvezethet egy olyan világhoz, amilyenben a film játszódik.

Miután lavinaként terjedtek a magyar sajtóban Clooney mondatai, jött a kormánymédia. Szokatlan módon, de reagált a Golden Globe-díjas színész. Mint mondta, „Orbán propagandagépezete hazudik, pont.” A Clooney-saga Varga Judit igazságügyi miniszterrel zárult, aki igyekezett helyre tenni a hollywoodi színészt, és meghívta egy kávéra. 

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar-aniko-majka-kapcsolat-only fans eddie-murphy-jim-carrey

„Autója se volt, én járkáltam érte hajnali egykor” – Váratlanul kitálalt a múltjáról Molnár Anikó, kiderült a teljes igazság a Majkával való kapcsolatáról

Éles kontrasztok és eddig eltitkolt romantikus szálak jellemezték az egykori valóságshow-sztár szerelmi életét, aki a legújabb nyilatkozatában rántotta le a leplet a hazai és nemzetközi sztárokhoz fűződő viszonyairól. Miközben amerikai tartózkodása alatt a világ legismertebb színészlegendáit utasította vissza hidegvérrel, a hazai ismertsége hajnalán még ő maga fuvarozott egy frissen befutott, autóval sem rendelkező magyar rappert.

orbes-legbefolyasosabb-magyar-nok-2026-orban-anita-tisza-part

„Eltűnt a tavalyi első Lévai Anikó” – Kíméletlenül lecsúsztak az Orbán-család tagjai a csúcsról, döbbenetes nevek vették át az irányítást a Forbes legbefolyásosabb női között 2026-ban

Példátlan és történelmi átrendeződést hozott a 2026-os esztendő a hazai női elit körében, miután a gazdasági magazin legfrissebb rangsorában szinte teljesen kicserélődött a legbefolyásosabb szereplők névsora. A kormányváltás egyenes következményeként a lista élmezőnyét dominánsan letarolták az új államigazgatás frissen kinevezett női politikusai, miközben a korábbi évek érinthetetlennek hitt figurái drasztikus zuhanást könyvelhettek el.

kaufmann balazs novak katalin kegyelmi ugy lemondas ovoda granat

„Kézigránátot találtak a tűzcsapon” – a kegyelmi botrányt kirobbantó újságíró most feltárta, hogyan fenyegették meg a gyerekeit Novák Katalin lemondása után két nappal

Kaufmann Balázs, a 444 újságírója – aki a cikkével kirobbantotta a kegyelmi botrányt – most személyes bejegyzésben tárta fel: Novák Katalin lemondása után két nappal kézigránátnak látszó tárgyat helyeztek el gyerekeinek óvodájánál. „A feleségem zokogott, én próbáltam információkat szerezni.”

rogan barbara rogan antal luxus lebuktatas

„Rogán Barbarának 120 millió a krokodilbőr táskája – azt érti mindenki” – Tóth Ildikó most büszkén vallotta be, hogy ő állt a NER-feleségek luxusát leleplező anyagok mögött

Tóth Ildikó befektető, a Cápák között műsorból is ismert üzletasszony most büszkén vallotta be: ő és baráti köre állította össze azokat az anyagokat a NER holdudvar luxizásáról, amelyeket Hadházy Ákos tett közzé. Köztük Rogán Barbara 120 milliós krokodilbőr táskájának leleplezését is.