Fél éves már a csöppség.
Repül az idő. Dallos Bogi és Puskás Peti fia, Ábel már féléves! Az énekespár gyermeke új korszakot hozott magával – derül ki a hétvégén mindkettejük Instagram-oldalára posztolt videómontázsból, melyben végre látható a sztárpár imádnivaló kisfia.
Puskás-Dallos Bogi Puskás-Dallos Bogi ezt írta a bejegyzéshez: “Az elmúlt fél év.”
Nem több mint fél nap alatt több mint ötezer kedvelést kapott, és nagyon sok szép hozzászólást.
„Csodák márpedig léteznek. Tündéri család vagytok!” – írták. „Ó, de jó látni ezeket a kepsorokat. Bogi, Te mindig feltöltesz, annyira pozitív vagy. Köszönöm” – fejezte ki véleményét valaki. „Csodálatos ez a videó, Bogi! Aranyosak vagytok!” – egy másik hozzászóló

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar aniko vagyona

“Krumplit és almát tároltunk itt” – A pincében él az OnlyFanson havi 5 milliót kereső Molnár Anikó

Az egykori Nagy Ő, Molnár Anikó már rövid idő alatt is hihetetlen sikereket ért el az OnlyFansen, és azt is elárulta korábban, hogy körülbelül havi 5 milliót keres a testével. Ez az összeg azóta már növekedhetett, ugyanis nemrégiben házfelújítást is tartott az édesanyja otthonában a bombázó. Most abban a házban laknak ketten, ahol Anikó felnőtt, de elválasztották a tereket.

lekai kiss ramona az ev musorvezetoje

Lékai-Kiss Ramóna lett az év műsorvezetője – Ördög Nóra így reagált:

Ördög Nóra és Lékai-Kiss Ramóna, a TV2 két ismert arca, évek óta meghatározó szereplői a magyar televíziózásnak. Szinte minden műsorban feltűnnek, akár mint műsorvezetők, akár zsűritagként. Az idei GLAMOUR Women of the Year gálán ismét összecsaptak, ezúttal az “Év műsorvezetője” díjért, amelyet végül Ramóna nyert meg.