Összebalhézott egy nővel Szorcsik Viki a metróaluljáróban: „Feljelentettem a rendőrségen!”
Szorcsik Viki csütörtökön a közösségi oldalán számolt be arról, hogy nézeteltérése volt egy nővel a metró aluljárójában.
„Szívműtét előtt állok” – Ismét kórházba került Reviczky Gábor
Ismét kórházba került Reviczky Gábor. A prosztatarákot legyőző színművész szívműtét előtt áll, ám ennél többet egyelőre nem akart elárulni.
Kiderült, mit csinál a TV2-től való elküldése után Orosz Barbara – „Több száz üzenetet kaptam azóta a nézőktől”
A lehető legtöbb időt igyekszik most a szabadban és utazással tölteni Orosz Barbara, aki az új impulzusoktól kap erőre.
A TV2 híradósa mosolygott a Tényekben, de belül összetört a szakítástól: „Nem hagyhattam, hogy a képernyőn észrevehető legyen”
Vitányi Judit estéről estére köszönti mosolyogva a tévénézőket a TV2 Tényekben, azonban az arcáról sosem lehet leolvasni, hogy éppen könnyű vagy nehéz napja volt-e.