Dráma a Megasztár élő adásában, egy versenyző ismét kiesett a tehetségkutatóból

Ismét búcsúzott a Megasztártól egy tehetség. A műsor utolsó pillanataiban Herceg Erika izgulhatott, az ő versenyzői voltak veszélyben.
Rögtön négy versenyző távozott az X-Faktor első élő adásából: Mutatjuk a kiesőket

Szombat este végre lement az X-Faktor első élő műsora, rendhagyó módon 13 versenyző állt a színpadra. Az RTL tehetségkutatója azonban idén is tartogat meglepetéseket: az első adásban rögtön négyen távoztak a versenyből.