Melltartó + elegancia? Tóth Andi bebizonyította, hogy simán működik – FOTÓ

Toth Andi X Faktor 2025 Ruha Melltarto

Hófehér szettben érkezett az X-Faktorba az egyetlen női mentor, Tóth Andi. Első ránézésre elegáns, visszafogott stílust választott az élő show-ra, de ez a benyomás csak addig tartott, amíg szét nem nyílt a fehér zakó, alatta ugyanis csak egy szintén fehér melltartó takarta az énekesnőt. A közeli képeken az is látszott, hogy a testét apró csillámok borítják, de enélkül is kiragyogott volna a mentorcsapatból.

Káosz a stúdióban: a félidőben máris távozott egy versenyző

X Faktor 2025 Kieso Ma Nazyra

Az X-Faktor harmadik élő műsora ezúttal is sok izgalmas pillanatot tartogatott. Az előző adásban hat énekes maradt versenyben. A szombati műsorban két körben léptek színpadra a versenyzők, a Tonix Honix, Istenes Márkó, Belano, Nazyra, Farkas Ancsi és Varga Imi. Első produkciójuk alatt a közönség folyamatosan szavazhatott, és a legkevesebb szavazatot kapott versenyző automatikusan kiesett a versenyből.

Fagyos csend a stúdióban: a Megasztár zsűrije kimondta az első kieső nevét

Megasztar 2025 Szabo Kamilla Lilla Kieso Ma

Már javában zajlik a Megasztár elődöntője, és kiderült, ki esett ki elsőként. A közönség szavazatai döntöttek arról, hogy ki juthat tovább a második körbe, és ki adhat elő újabb dalt este. A csillagra Pyfu és Lengyel Johanna került, így ők biztosan nem búcsúzhattak az elődöntő első fordulójában.