Sokk a stúdióban! Őt küldték haza a Sztárban Sztár All Starsból – senki sem erre számított!

Már csak öt énekes volt versenyben, ám a 12. élő show-ban is búcsúznia kellett egy tehetségnek. Ő Sztárban Sztár All Stars kiesője.
Vastaps és álló ováció a TV2 stúdiójában: Vavra Bence az első továbbjutó, Lékai-Kiss Ramóna el is sírta magát

Vavra Bence ismét felejthetetlen alakítást nyújtott a Sztárban Sztár All Stars műsorában.
Nótár Mary felajánlotta, hogy önként távozik a Sztárban Sztár All Starsból a Cserháti-produkciója után – videó

Nótár Mary érzelmekkel teli Cserháti Zsuzsa-produkciója a Sztárban Sztár All Starsban nagy sikert aratott a zsűrinél, azonban az énekesnő egy váratlanul lesújtó értékelést tett a produkcióját követően.
Házasság első látásra: Attila tanulságos képpel mutatta meg a világnak, milyen is Miló Viki valójában

Miló Viki mostanában kap hideget-meleget a kommentelőktől, miután szerepelt a Házasság első látásra című műsorban.
„Elég volt!” – komoly vita robbant ki Farkas Ancsin, Majka és Gáspár Laci között

Dés László és Bereményi Géza klasszikus dalával, a Nagy utazással zárta az élő show első körét Farkas Ancsi. A nézők zajos tetszéssel fogadták, de a mentorok – finoman szólva is – vegyesen fogadták a feldolgozást. A legélesebben Gáspár Laci bírálta, modorosnak találva az előadást és félresikerültnek a feldolgozást. A ledorongoló kritikában bírálta a lány előadásmódját, a feldolgozást, összességében ízléstelennek ítélve a produkciót.
Időjárás – Kiderült, mi jön a havazás után a jövő héten – Nem lesz benne köszönet

A hétvégi havazás után igazi fordulat következik az időjárásban: a fehér takaró lassan olvadni kezd, és a következő napokban országszerte kiadós esőkre számíthatunk. A télies napokat a nedves, szürke idő váltja fel, a hőmérséklet pedig fokozatosan emelkedik, így a fagyos reggelekre és hideg nappalokra mérsékelt, 3–8 fok körüli hőmérséklet következik.
Kifakadt a megasztáros, könnyes szemmel válaszolt: „Azt mondják, hogy én azért vagyok itt, mert a családom lefizeti ezt az egészet”

A Megasztár szombat esti műsora izgalmakban és fantasztikus produkciókban bővelkedett. A verseny első fordulójában Szabó Kamilla Lilla búcsúzott a versenytől, a második fordulót pedig Ádám Attila nyitotta egy nagy klasszikussal, Balázs Fecó „Homok a szélben” című slágerével. Miután még egy versenyző kiesett a Megasztár elődöntőjében, kialakult a jövő heti döntőbe jutó top 4-es mezőnye.
Ádám Attila a döntőbe jutott a Megasztár 2025-ös évadában: Ezzel a dallal nyűgözte le a nézőket

Balázs Fecó Homok a szélben slágerét adta elő.