„Ezt sokan elfelejtették!” – Bereczki tisztázta Johanna múltját, és ezzel új fejezet nyílt a Megasztár-körül

Megasztar 2025 Donto Nyertese Lengyel Johanna Bereczki Zoltan Sztarban Sztar

Szombat este eldőlt, ki a 2025-ös Megasztár győztese. A döntőbe Ádám Attila, Lengyel Johanna, PYFU és Kedl Olívia került, akiknek az adás során több körben is bizonyítaniuk kellett. Az idei győztes Lengyel Johanna, akiről nem sokkal korábban Bereczki Zoltán is posztolt a közösségi oldalán. Az énekes-színész elárulta, hogy a fiatal nőnek szurkol, valamint felelevenítette, hogy Johanna már nem ismeretlen a TV2 nézői számára.

X-Faktor 2025: A zsűri is megdöbbent, ilyen reakció még ritkán volt kiesésnél – megvan az utolsó kieső a döntő előtt

X-Faktor-2025-Kieso-Ma-Farkas-Ancsi-

Most szombatra csak négyen maradtak versenyben a 2025-ös X-Faktorban, így ma este már az derült ki, hogy melyik három előadó jut be a jövő heti fináléba. Mint emlékezetes, a múlt héten is tetőfokára hágtak az indulatok, hiszen Gáspár Laci és Majka újra egymásnak ugrottak, a műsor végén pedig az alábbi négy versenyző ünnepelhetett továbbjutást: Belano […]