Visszatér a képernyőre Stahl Judit? Egy mondat mindent elindított

Stahl Judit Melle

Híradósként ismerte meg az ország, később pedig a saját főzőműsorát vezette Stahl Judit, akit már hosszú éve nem láthattak a nézők a képernyőn. Az egykori tévésnek ma már egészen más tölti ki az életét: a lányával dolgozik a közös projektjükön egy olyan területen, amihez egy kis kitérő után talált vissza. Most elárulta azt is, visszatérne-e még valaha a tévézéshez

Félmeztelen nővel fotózkodott Andrei Mangra – ezt most direkt csinálta? 

Andrei-Mangra-Szabo-Zsofi_1

Andrei Mangrának az utóbbi néhány évben nem volt olyan párkapcsolata, amelyet a nyilvánosság előtt is felvállalt volna. utoljára 2023 nyarán nyilatkozott a Blikknek arról, hogy a szinglik csapatát erősíti, habár több partnerével is hírbe hozták. A profi táncos ezúttal egy félmeztelen nő mellett tűnt fel ruha nélkül.

Ki fizet ki 2 milliót egy estére? DJ Oti koncertjén megtörtént

Dj Oti Jegyek 2026 Sebestyen Balazs

Egyetlen hónap kellett ahhoz, hogy teljesen elfogyjanak a jegyek DJ OTI augusztus 8-i bulijára az Óbudai-szigeten. Sebestyén Balázs Instagramon jelentette be, hogy 63 ezren lesznek a Hajógyári-sziget nagyrétjén néhány nappal a Sziget Fesztivál előtt. A sold out különösen annak fényében figyelemre méltó, hogy a jegyárak az előző évekhez képest jelentősen megemelkedtek.

Sebestyén Balázs odaszúrt Bochkor Gábornak, miután Lovász László távozott a Retro Rádióból: „Lehet abuzálni valakit, de egy idő után feláll” 

Bochkor Gabor Lovasz Laszlo Retro Radio Tavozas Oka Bochkor Gabor

Egy hónap kihagyás után tért vissza hétfő reggel a Rádió 1-re Sebestyén Balázs, Ráskó Eszter és Rákóczi Ferenc. A stúdió hangulatát rögtön feldobta egy friss hír: kiderült, hogy Lovász László öt év után felmondott a Retro Rádió reggeli műsorában. Balázsék nemcsak reagáltak a távozásra, hanem gyorsan tovább is gondolták, ki lehetne az utód.