Szabó Zsófi megszólalt: „Nem tettek parkolópályára”
Szabó Zsófi, aki közel két évtizede a hazai sztárvilág egyik meghatározó alakja, az utóbbi időben feltűnően kevesebbet szerepel a TV2 képernyőjén.
Kiara robbantotta a bombát: „Szerintem egy gyáva ember vagy, Stohl András!”
Bár már lezárult a A Nagy Ő aktuális évada, és Stohl András Kiss Kriszta mellett döntött, azért van itt még egy érdekes dolog, amit Kiara Lord mondott a Jászai Mari-díjas színművésznek.
Lebuktatták Mészáros Lőrincet és Várkonyi Andreát: élőben nézte meg A Nagy Duett első élő show-ját
A róluk készült fotó alapján a pár nagyon jól szórakozott a stúdióban. Várkonyi Andrea a műsorban versenyző Gáspár Beával is fotózkodott a színpadon.
A parlamenti jegyzőkönyv lebuktatta a kormányt? Nehezen hihető ez alapján, hogy ne tudtak volna a gödi Samsung-gyár problémáiról
A gödi Samsung-gyár körüli szennyezési ügyben újabb részletek kerültek elő, amelyek átírhatják azt a képet, hogy ki mikor mit tudott. Parlamenti jegyzőkönyvek és korábbi válaszok alapján nehéz úgy tenni, mintha a téma csak most került volna a döntéshozók látóterébe.
Titkosszolgálati akció? Szijjártó Péter kimondta, amiről eddig csak suttogtak

Egyre több politikai szereplő és műsorvezető beszél arról, hogy Magyar Péter körül egy tudatos lejárató akció rajzolódhat ki. Most már Szijjártó Pétert is erről kérdezték, a külügyminiszter pedig szokatlan nyíltsággal reagált a felvetésekre.
„Légy szabad!” – Kiara Lord ezt üzente rajongótáborának
Kiara Lord A Nagy Ő című műsorban egészen a döntőig jutott, és végül a második helyen végzett. A fináléban Stohl András nem őt választotta, akkor Kiara gyávának nevezte a férfit.
Az Erste után a Shell is elhatárolódott Orbán Viktor kijelentéseitől
Az Erste Bank után a Shell Magyarország is elhatárolódott Orbán Viktor miniszterelnök kijelentéseitől, amelyben a Tisza Párt és Brüsszel „háborús szövetségeseinek” nevezte a cégeket.
Szépségkirálynő Kubatov Gábor új párja – exkluzív fotó
Szépségkirálynővel az oldalán jelent meg nyilvános helyen a Fidesz pártigazgatója! A Ferencvárosi Torna Club elnöke, Kubatov Gábor péntek este a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmből készült musical bemutatójára érkezett egy barna szépséggel. A hölgy nem más, mint Garami Anett, az 1999-es Miss Universe Hungary győztese.