Emlékszünk még, amikor az Európa-bajnokságra kijutott a magyar fociválogatott? Az örömtől a Deák tér lebénult, és arra az időszakra az is átszellemült a magyar sikertől, aki egyébként nem követi a focit. Az angolok viszont egy IKEA-nak öntötték ki szívüket.

Vasárnap este Anglia bejutott a legjobb négy közé az oroszországi világbajbokságon Svédország legyőzésével. Volt is minek örülni, hiszen 1990 óta először jutott elődöntőbe az angol válogatott. 

A Háromoroszlánosok történetük során harmadszor (1966 és 1990) kerültek be a vb legjobb négy csapata közé. Az ellenfelük a szerdai elődöntőben az orosz-horvát győztese lesz.

A szurkolók pedig sajátos formát választottak az ünneplésre. Többen London egyik IKEA-t vették célba.

JavaScript is not available.

No Description

Ilyen volt más perspektívából:

https://twitter.com/twitter/statuses/1015636377558552577

De ahogy a mi, magyarok a Deák tért, úgy a londoniak is lezártak egy teret, a Clapham Junctiont.

https://twitter.com/DaleGoulding/status/1015629017125412864

A humoros ikeázást mellett voltak olyanok, akik túltolták és egy autó szélvédőjét ripityára törtek:

https://twitter.com/Bexxyboo96/status/1015663398963503104

A nap végén viszont volt, aki nem bírta, és megpihent:

36812715 10156744115670757 6140872243284017152 N
A Megpihent Szurkoló / Fotó: Shit London Facebook-Csoport

De egy angoldrukker se szomorkodjon, hamarosan jön az elődöntő!

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

tisza-ketharmad-alaptorvenymódositas-magyar-peter-vizsgalobiztossag

„Egy politikai furkósbotként működő hivatal” – Csodafegyvert adna a kormány és a saját maga kezébe a Tisza-kétharmad

A Tisza-kormány, Melléthei-Barna Márton képviselő vezetésével, átfogó Alaptörvény-módosítást indított, melynek célja a miniszterelnöki mandátum nyolc évben történő limitálása, ami megakadályozná Orbán Viktor visszatérését, valamint a Lánczi Tamás vezette Szuverenitásvédelmi Hivatal felszámolása Magyar Péter ígéretének megfelelően.