Victoria Beckham most ünnepli saját magáról elnevezett márkája 10. születésnapját. Ebből az alkalomból megidézi Marc Jacobs 2008 tavaszi-nyári bemutatóját, és visszamászik az ikonikus bevásárlószatyorba.
10 éve, hogy az egykori Spice Girl kiugrott a kis Gucci-ruhájából és belebújt saját tervezésű holmijaiba. A tervezőnő az elmúlt évtizedben New Yorkban tartotta divatbemutatóit. Victoria Beckham most a debütálására készül a London Fashion Weeken. A vasárnapi bemutató előtt hétfő reggel azért azért kitette Instagramjára legeslegelső kampányának néhány fotóját, amelyben saját maga játssza a főszerepet.
A képeket a legendás fotográfus Juergen Teller készítette. A kampány pedig hódolat Marc Jacobs 2008-as show-ja előtt, amelyben egy hatalmas bevásárlószatyorból Victoria Beckham lábai lógtak ki.
Victoria Beckham A Marc Jacobs Márkát Viselő Táskában / Fotó: Juergen Teller
Annyi a különbség, hogy ezúttal a táskán Victoria Beckham logója díszeleg.
Victoria Beckham A Victoria Beckham Márkát Viselő Táskában / Fotó: Juergen Teller / Victoria Beckham Instagram-Oldala
A tervezőnő így emlékszik vissza a 2008-as történésekre:
[perfectpullquote align=”left” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””] Amikor Marc Jacobs egy évtizeddel ezelőtt a bevásárlótáskából kikandikálva ábrázolt, az valóban még csak a kezdete volt a divatiparba tett utazásomnak. Olyan vicces és ironikus volt, és épp’ akkor jött ki, amikor debütáló kollekcióm bemutatására készültem. [/perfectpullquote]
Majd így folytatja:
[perfectpullquote align=”left” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””] Mindig mindenemet beleraktam a márkámba, és ezt ezekkel a fotókkal is ki akartam fejezni. Most is beleteszem és mindig is beletettem Victoria Beckhamet a Victoria Beckhambe 2008 óta!” [/perfectpullquote]
Polt Péter, a Tisza Párt és az Alkotmánybíróság átalakítása körüli parlamenti csatározások teljesen új szakaszba léptek a hétfői napon benyújtott módosító javaslatok nyomán. Az új kormányzati elképzelések egy rendkívül egyszerű, de annál hatékonyabb jogi lépéssel szabnának gátat a jelenlegi összetételben működő testület munkájának.
A Külügyminisztérium belső átvilágítása során a diplomaták több olyan gyanús kanadai állampolgársági aktára bukkantak, amelyek a korábbi kormányzati ciklusokban születtek. Velkey György külügyi államtitkár nyilvánosan is bejelentette, hogy a vizsgálatok szerint az államérdekre hivatkozva komoly visszaélések történtek a honosítási eljárások során a tengerentúlon.
Tóth Gabi mézszőke hajjal jelentkezett be a közösségi oldalán, amivel teljesen meglepte a követőit. Az énekesnő eddigi karrierje során többször is sokkolta már a közönséget különböző váratlan stílusváltásokkal, de a fekete tincsektől való legújabb, radikális elszakadása most tényleg mindenkit váratlanul ért az interneten.
A Tisza Párt kötcsei rendezvényén kíméletlen politikai húzással rántották le a leplet a formáció legújabb, komoly gazdasági háttérrel rendelkező kulcsfigurájáról, akit az emberek is jobban megismerhettek az eseményen.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdai házkutatása után Tarr Zoltán kulturális miniszter egy megdöbbentő videóban mutatta be, hogy elődje, Hankó Balázs idejében több száz zsáknyi, az NKA-botrányhoz köthető iratot daráltak le a minisztérium alagsorában.
A Tisza-kormány, Melléthei-Barna Márton képviselő vezetésével, átfogó Alaptörvény-módosítást indított, melynek célja a miniszterelnöki mandátum nyolc évben történő limitálása, ami megakadályozná Orbán Viktor visszatérését, valamint a Lánczi Tamás vezette Szuverenitásvédelmi Hivatal felszámolása Magyar Péter ígéretének megfelelően.
A keddi, puskaporos hangulatú parlamenti ülésen egy váratlan közjáték zavarta meg a felszólalásokat, amikor Magyar Péter miniszterelnök közvetlenül Gulyás Gergely frakcióvezetőhöz lépett a Tóth Gábor kinevezése körüli vita során.
Bordás Gábor öt év után elhagyta a Miniszterelnöki Kormányiroda élét – az intézményt, amelyet Orbán Viktor 2018-ban hozott létre, hogy személyesen felügyelje a kormánydöntések előkészítését. Az új államtitkár Ducsay Zsuzsanna Ágnes jogász lett.
Orbán Viktor az európai átlagbérhez viszonyítva a legmagasabb miniszterelnöki fizetést kapta a kontinensen. Magyar Péter 2,5 milliós plafonnal havi 4-5 millió forintról mond le – és ez csak a jéghegy csúcsa.
Berki Ákos, az Országgyűlés 22 éves, legfiatalabb képviselője nem veszi fel a benzinkártyát – és most nyilvánosan felszólította nógrádi fideszes és Mi Hazánkos képviselőtársait, hogy tegyék ugyanezt. Kiderült: a képviselői jegyzőknek kávézási keretük is van közpénzből.
Balásy Gyula könnyekkel jelentette be, hogy 80 milliárd forint értékű cégeit felajánlja az államnak – Hadházy Ákos egyetlen mondatban válaszolt: „valójában a nagy semmit érik.”
Hangfelvétel bizonyítja: Tasó László leköszönő fideszes képviselő veréssel fenyegette meg azt a munkavezetőt, aki közpénztolvajnak nevezte, és aki éppen azt tárta fel, hogyan használja az általa alapított látogatóközpont az önkormányzat vízét.
Magyar Péter egy Facebook-bejegyzéssel szinte teljessé tette a Tisza-kormány névsorát – és a kulturális tárca élére kerülő Tarr Zoltán kinevezése azonnal vitát váltott ki arról, mit jelent a kultúra „politikai befolyás alóli felszabadítása”.
23 évet töltött a TV2-nél, közben nyíltan a Tisza Pártra szavazott – és most először mondta el részletesen, hogy miért marad mégis a csatornánál, és mitől félt, mitől nem.
Magyar Péter édesanyja nem hallgatott – és amit Deutsch Tamásnak üzent, az egyszerre volt jogi pontosítás, személyes visszavágás és nyilvános leckéztetés.
Négy évad, számtalan élő adás és egy mentálisan megterhelő év után Miller Dávid búcsút int az X-Faktornak – és döntése azonnal magával rántotta Pápai Jocit is.
Orbán Viktor, Kövér László és Rogán Antal kint, Szijjártó Péter és Lázár János bent – a Fidesz hétfőn bemutatta azt az 52 fős frakciót, amellyel ellenzékből próbál majd talpra állni.
Magyar Péter kedd reggel egyetlen mondattal blokkolta Szijjártó Péter parlamenti karrierjét – és aki azt hitte, hogy a volt külügyminiszter az ellenzéki padsorokból csendes szereplő marad, azt most alaposan meglepte a leendő miniszterelnök.
Orbán Viktor leghűségesebb rappere, aki verset írt hozzá, műsorában szerepeltette és a kampány végéig mellette állt, most egyetlen mondattal söpörte le az asztalról a politikai elemzéseket – és amit mondott, az mindenkit váratlanul ért.
Demeter Szilárd a Fidesz választási veresége után éles kritikával illette a magyar kulturális intézményrendszert, kijelentve, hogy a fiatalok nemzeti kultúrából való „kicsúszása” vezetett a politikai kudarchoz.
A Forbes megkérdezte a NER leggazdagabb vállalkozóit a kormányváltás után – Tiborcz István, Orbán Viktor veje is reagált, méghozzá feltűnően diplomatikusan.
Magyar Péter az oktatási miniszter kiválasztásáról egyeztetni akaró iskolaigazgatókat kérte számon, hogy négy éve miért nem voltak ilyen hangosak – Pankotai Lili pedig pontosan ugyanezt a kérdést tette fel vissza Magyar Péternek.
Hadházy Ákos tíz év után hagyja el a parlamentet, és visszatér a szekszárdi állatorvosi praxishoz – de mielőtt búcsút intett, pontosan elmondta, kit szeretne börtönben látni, és milyen feltétellel térne vissza a közéletbe.
Nagy Feró az ATV-nek adott nyilatkozatában három mondatban lezárta a Fidesz vereségének kérdését – de amit mondott, az sokkal többet elárul a párt jövőjéről, mint egy egyszerű beletörődésnél.
Magyar Péter a választási győzelem után egy kétéves fotóval és néhány tőmondattal összegezte azt az utat, amely a 2024 márciusi Partizán-interjútól a miniszterelnöki pozícióig vezetett – és amelynek nyomait az arcán is viseli.
eszenszky Zsolt jobboldali publicista megtalálta a Fidesz történelmi vereségének igazi okát – és az nem Matolcsy György, nem a gazdasági válság, hanem Orbán Viktor 2025-ös indiai útja, ahol a publicista szerint a miniszterelnök tudtán kívül bálványimádást követett el, és ezzel kaput nyitott a gonosz szellemek előtt.
Varga Attila TV2-s műsorvezető a Fidesz választási veresége után sorra törölte az Orbánt és a Fideszт nyíltan támogató Facebook-bejegyzéseit – miközben iparági források szerint éppen Gönczi Gábor megüresedő esti Tények-székébe pályázik.
Dopeman bejelentette, hogy visszaadja a józsefvárosi díszpolgári címét – Pikó András polgármester pedig egyetlen mondattal megmutatta, hogy ez pontosan olyan gesztus, mintha ő adná vissza a Fidesz-tagságát: egyik sem létezik.
Kocsis Máté éles hangvételű posztban reagált a 2026-os választási eredményekre, ahol nemcsak a vereség okait kereste, hanem nyíltan árulónak nevezte a korábban kormánypárti körökben népszerű Borbás Marcsit.
A Fidesz ikonikus megmondóembere, Bayer Zsolt a Magyar Nemzet legfrissebb podcastjában kendőzetlen őszinteséggel beszélt arról a sokkról, amit a Tisza Párt kétharmados győzelme okozott a kormánypárti táborban.
A választási sokk után megtörte a csendet Matolcsy György, aki a szűkösség helyett a korlátlan bőség és a vállalkozói forradalom eljövetelét vizionálja a magyaroknak.
Hivatalosan is megkezdődött a mozgás a közmédia legfelsőbb döntéshozó szerveiben, miután a választási eredményekre hivatkozva dr. Silhavy Máté Tibor bejelentette távozását.
A győri hulladékgazdálkodási botrány bírósági tárgyalásán Dézsi Csaba András ex-polgármester tanúként jelent meg, ahol abszurdnak nevezte az ellene felhozott maffiafőnöki vádakat.
A választási sokkot követően Szentkirályi Alexandra megtörte a csendet, és a jól ismert narratívához visszanyúlva máris kijelölte a politikai irányt a következő évekre.
Pattanásig feszült a hangulat a közmédia Kunigunda úti székházában, ahol Magyar Péter váratlan népszerűsége az alkalmazottak körében állítólag retorziókat vont maga után a vezetőség részéről.