Megdöbbentő videót osztott meg a légtornász. Ezt sokan nem gondolták volna Sáfrány Emeséről.
Izgalmas bejelentést tett az Ázsia Expressz győztese, Sáfrány Emese, aki Béres Anett társaságában tarolt a 2024-es keleti kihíváson. A légtornászként ismert édesanya hat év után nyúlt egy olyan eszközhöz, amivel elképesztően jól bánik…
„Hat éve bennem maradt valami félbehagyva. Azóta nem festettem, csak vártam… vártam az ihletet és azt az új lendületet, ami majd újra megnyit bennem valamit, és visszavisz az alkotáshoz. Így született meg a Két Lélek Egy Vonalon – aranyfóliás line art festményem” – írta Sáfrány Emese az Instagram-oldalán, ahol egy friss videót is megosztott az alkotásról, és annak fázisairól. Kezdve azzal, hogy ecsetet ragadott, majd vásznat fogott és kesztyűt húzott.
Kapcsolódó cikk

Kiderült, hogy Béres Anett és Sáfrány Emese mire költötték az Ázsia Expressz fődíját
Összesen 17 millió forintot zsebeltek be.
Kreativitása a követői tetszését is elnyerte – derül ki a hozzászólásokból.
„Egyszerűen kreatív és csodás!” – írta az egyikük. Míg egy másik követője szerint „ez tényleg nagyszerű. A tehetséged lenyűgöz.”
Kapcsolódó cikk
Sáfrány Emese a gyerek előtti meztelenségről: „Nem akarom neki mutogatni magam, hiszen fiú”
A kisfia apjával mai napig szokott együtt fürdeni, de Sáfrány régóta nem teszi.
Kapcsolódó cikk
Sáfrány Emese elárulta, miért szeretik a férfiak az egyedülálló anyukákat
Ő isegyedülálló anyaként ismerte meg jelenlegi párát.

