Kapcsolódó cikk
„Kevesebb koncertem lenne” – Curtis drámai vallomást tett, még a népszerűségét is kockára tenné a hitéért a Fideszért és Orbán Viktorért
Curtis kendőzetlen őszinteséggel vallott arról, hogy akár a népszerűségét és a koncertjei számát is kész beáldozni azért, hogy hű maradjon politikai meggyőződéséhez és a jelenlegi kormány melletti kiállásához.
Amit nem törölt – mert nem is gyártott Curtis
Kapcsolódó cikk
Curtis a Nagy Duett élő adásában: „Tudom, nem ide illik, de remélem, áprilisban az igazság győzni fog”
Élő adásban, a kiesés fájdalmában robbantotta a bombát Curtis, aki a döntő kapujában búcsúzva olyan üzenetet küldött börtönben ülő bátyjának, amely alapjaiban rázta meg a 2026-os választási tavasz közhangulatát.
Fókuszban a koncertezés
A bejegyzés hangvétele összességében visszafogott és lezáró jellegű. Curtis azt írta, szorít azért, hogy a megosztottság véget érjen, és az ország újra erős nemzetként tekinthessen magára – politikai oldaltól függetlenül.
Kapcsolódó cikk
Pszichológus: Magyar Péter M1-es interjújában látott viselkedés valójában sokunk belső állapotát tükrözi
Andrási Betty pszichológus a Magyar Péterrel készült M1-es interjú kommunikációját elemezte – és arra jutott, hogy amit látunk, az nem politika, hanem idegrendszer.
Curtis öt nap után megszólalt: „Megértem a felém irányuló indulatot, és bánt is – de én döntöttem úgy, hogy ezt az utat választom, nekem kell viselnem a felelősségét."
Kapcsolódó cikk

Curtis és Radics Gigi újra együtt: a háborúellenes gyűlésen énekeltek – „A dalban benne van, mennyit veszíthetnénk egy háborúval”
November 15-én Győrben lépett ismét együtt színpadra Curtis és Radics Gigi az október 23-i Békemenet után.












