„Remélem, még találkozhatunk valamelyik fesztiválon” – Curtis először szólalt meg a Fidesz bukása óta, kimondta, amit sokan nem mertek
Curtis öt nappal a választás után Facebook-oldalán szólalt meg először – elismerte, hogy csalódott, vállalta a döntése felelősségét, és tisztázta, mit nem tett a kampányban.