Kapcsolódó cikk
„Nem a politikát láttam benne, hanem a bajtársat” – Pálinkás Szilveszter most kabinetfőnök-helyettes lesz, de a kinevezéssel együtt eljárást is indítanak ellene
Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter bejelentette: Pálinkás Szilveszter százados kabinetfőnök-helyettesként fog mellette szolgálni. Ugyanakkor meg is fenyíti és eljárásokat indít ellene, mert előzetes jelentés nélkül állt a nyilvánosság elé.
Az örökség és a fordulat
Kapcsolódó cikk

„Te vagy a legjobb példa Európában” – Tusk most kitűzővel és szavakkal is megajándékozta Magyar Pétert Varsóban
Donald Tusk a varsói találkozón nemcsak szavakkal fejezte ki elismerését: egy magyar nemzeti színű szív kitűzőt helyezett Magyar Péter öltönyére, és közölte: „Hogy legyőzd a gonoszt – szívből kell cselekedned, és hinned kell a népedben.” Hozzátette: „Te vagy a legjobb példa Európában.”
Mi következik?
Kapcsolódó cikk

„Sulyoknak mennie kell – de az alkotmánymódosítást már csak 51 százalék támogatja” – az Europion most feltérképezte, meddig terjed Magyar Péter támogatottsága Sulyok ügyében
Az Europion reprezentatív kutatása szerint a magyarok 74 százaléka menesztené Sulyok Tamást – de az alkotmánymódosítással való leváltást már csak 51 százalék támogatja. Magyar Péter nyomásgyakorlásának stílusa még a Tisza-szavazók negyedének sem tetszik.
„A kaszinó miniszter arisztokratikus igényei alapján alakították át miniszteri székhellyé" – mondta Ruszin-Szendi Romulusz, aki most bejelentette: a Hadtörténeti Múzeum felújítására szánt 18 milliárd forintot a katonák laktanyáira fordítják.
Kapcsolódó cikk
„Ne várjon utasításra” – Magyar Péter most Sulyok Tamást szólította fel azonnali cselekvésre a kegyelmi dosszié ügyében, miközben a határidő közeleg
Magyar Péter most nyilvánosan felszólította Sulyok Tamást: hozza nyilvánosságra a kegyelmi dosszié Sándor-palotánál lévő példányát – még ma. „Ne várjon a kormány utasítására! Ön egy külön hatalmi ág képviselője” – üzente a miniszterelnök.