Sulyok Tamás fizetése havonta több mint kétmillió forinttal csökken júliustól
Magyar Péter számításai szerint a szigorítások tízmilliárdos megtakarítást hoznak
Kapcsolódó cikk
Orbán Viktor brüsszeli sajtótájékoztatóján: „Olcsón megúsztam, csak ennyit kaptam Magyar Pétertől”
Orbán Viktor bukott miniszterelnök egy egészen szürreális és meglepő őszinteségű sajtótájékoztatót tartott szerdán Brüsszelben. A volt kormányfő nemcsak az Európai Bizottság állítólagos zsarolásáról és az uniós pénzek blokkolásáról rántotta le a leplet a külföldi újságírók előtt, hanem a saját politikai jövőjét megpecsételő, frissen elfogadott parlamenti cikluskorlátra is egészen bizarr történelmi és költői hasonlatokkal reagált.
„...szembemegy a demokratikus verseny szellemiségével” – indokolta a Fidesz az elutasító álláspontját a parlamenti vitában.
Kapcsolódó cikk
Az ügyvéd kimondta: Sulyok Tamás terrorcselekményben való részesség merülhet fel az aranykonvoj ügyében
Súlyos, terrorcselekményben való bűnrészesség gyanúját vetette fel a magyar köztársasági elnökkel szemben az ukrán állampolgárokat képviselő ügyvédi iroda vezetője a hírhedt aranykonvojügy kapcsán. Az állami kényszerintézkedések és a külpolitikai zsarolások hálója olyan sötét titkokat rejthet, amelyek alapjaiban rengethetik meg a Sándor-palota falait.