Az RS9 Színházban újra láthatja a közönség a Jean-Michel Ribes „elgondolkodtatóan vicces” művéből készült Monológok, bilógok, trilógok című előadást.

A 90 perces előadásban három színész folyamatosan váltakozó szerepekben tűnik fel Ribes jeleneteit megelevenítve, amelyek a mindennapi élet abszurd és őrült krónikáit kínálják.

Mindennapi helyzetek és örkényi humor – vajon hogyan néznének ki ezek a jelenetek az életben, ha kimondanánk, amit valójában gondolunk?  Vigyázat! Elgondolkodtatóan vicces!

Tudom, hogy más a helyzetünk, én itt ülök, Te meg kapaszkodsz a korlátba és lógsz a levegőben… de Guy, tudod milyen ritkán van két fél ugyanazon a szinten egy kapcsolatban, főleg szakításkor…

A HoldonGolf Projekt előadása.

Pb270076 21152
Jean-Michel Ribes: Monológok, Bilógok, Trilógok / Fotó: Toldy Miklós / Fotópróba

Rendező: Cortés Sebastián

Szereplők

Bach Zsófia e.h.
Kathy Zsolt
Makray Gábor

Facebook-esemény: ITT  

Időpont: 2018. április 24., 19:30

Helyszín: RS9 Színház, Budapest

Jegyár: 2. 500 HUF

Jegyigénylés:  ITT  

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

magyar peter alkotmanymodositas tisztito tuz polt peter eltavolitasa

„Azonnal menniük kell!” – Magyar Péter elindította a Tisztító Tűz hadműveletet, Polt Péter mellett még három alkotmánybírót távolít el

Polt Péter, a Tisza Párt és az Alkotmánybíróság átalakítása körüli parlamenti csatározások teljesen új szakaszba léptek a hétfői napon benyújtott módosító javaslatok nyomán. Az új kormányzati elképzelések egy rendkívül egyszerű, de annál hatékonyabb jogi lépéssel szabnának gátat a jelenlegi összetételben működő testület munkájának.

gulyas gergely kanadai-magyar-allampolgarsag-mutyi-utlevel

Titkos kanadai akták buktatták le a fideszes elit jövedelmező útlevélbizniszét, Gulyás Gergely embere milliókat kaszált a HVG szerint

A Külügyminisztérium belső átvilágítása során a diplomaták több olyan gyanús kanadai állampolgársági aktára bukkantak, amelyek a korábbi kormányzati ciklusokban születtek. Velkey György külügyi államtitkár nyilvánosan is bejelentette, hogy a vizsgálatok szerint az államérdekre hivatkozva komoly visszaélések történtek a honosítási eljárások során a tengerentúlon.

tisza-ketharmad-alaptorvenymódositas-magyar-peter-vizsgalobiztossag

„Egy politikai furkósbotként működő hivatal” – Csodafegyvert adna a kormány és a saját maga kezébe a Tisza-kétharmad

A Tisza-kormány, Melléthei-Barna Márton képviselő vezetésével, átfogó Alaptörvény-módosítást indított, melynek célja a miniszterelnöki mandátum nyolc évben történő limitálása, ami megakadályozná Orbán Viktor visszatérését, valamint a Lánczi Tamás vezette Szuverenitásvédelmi Hivatal felszámolása Magyar Péter ígéretének megfelelően.