Kapcsolódó cikk
„Épp az autó ég, amivel jöttem. Ennyi volt a Mercedes…” – fogalmazott Aurelio TikTok-oldalán közzétett videójában, amit a story.hu szúrt ki.
Az eset idején az M6-os autópálya Budapest felé vezető oldalát a 147-es kilométernél lezárták, a forgalmat ideiglenesen megállították, ám azóta már megnyitották a sztráda érintett oldalát, a forgalom a belső sávon halad – számolt be róla az Útinform. Aurelio az eset után a helyszínről Instagram-oldalán is bejelentkezett, ahol több fotó mellett biztosította a követőit arról, hogy neki nem esett baja. „Jelentem! Jól vagyok! Az autó az kevésbé. Totálkár. Egyben szeretnék egy kis segítséget kérni,ha autókereskedő vagy és tudsz adni egy hónapra egy járművet akkor én vagyok az embered! Köszönöm!” – írta pénteki bejegyzésében A Nagy Duett versenyzője.
„A post shared by Aurelio Onorato Caversaccio (@aurelio_onorato_caversaccio)”A betöltéssel a Instagram-bejegyzés saját tartalma és sütijei is betöltődhetnek.
Kapcsolódó cikk
Dávid Petra élő adásban mondta ki: ilyen érzések fűzik Aurelióhoz
