Vastag Csaba és Domján Evelin búcsúja futótűzként terjed.
Pénteken hajszát láthattak a nézők az Ázsia Expressz adásában: ez pedig azt jelentette, hogy egy pártól biztosan el kellett búcsúzni – és ez mindig az a két celeb, akik utolsóként érnek be Ördög Nóra elé a versenynap végén.
Vastag Csaba és felesége, Domján Evelin búcsúztak a versenyből, nem kevés könny társaságában. Domján még Ördögnek is bókolt egy hatalmasat, miután elmondta, milyen fontos volt nekik a műsorban szereplés.
Kapcsolódó cikk
Elütötte egy autó Curtist az Ázsia Expresszben – a stáb sokkot kapott: „Ati, baszd meg”
Curtis számára örök tanulsággal szolgált ez a nap az Ázsia Expresszben történtek miatt.
„Nóri, láthattalak élőben, nekem ez már elég. Teljesen oda vagyok érted…” – mondta az énekes felesége.
Kapcsolódó cikk
„Kegyetlen végignézni…” – Tengerimalacot kellett enniük az Ázsia Expressz sztárjainak, Vastag Csaba felesége kiborult és sírva fakadt – videó
Gyomorforgató feladat várt az Ázsia Expressz hatodik évadának legutóbbi részében a szereplőkre.
Kapcsolódó cikk
Curtist kizárhatják az Ázsia Expresszből? Tömbölt a dühtől, Barnai Judit csitítgatta – VIDEÓ
Az Ázsia Expressz nemcsak fizikálisan, de lelkileg is megterhelő, hiszen gyakran türelemjáték is. A legutóbbi adásban Curtisnél ismét elszakadt a cérna, Judie minden erejével próbálta csitítgatni, nyugtatgatni a párját, de hiába. A rapper káromkodva tombolt, amiért nem sikerült az elsők között teljesíteniük az egyik feladatot.


