Utólag bánják már, hogy idős embereket károsítottak meg.
Zöldfülűként ugyanis üzletkötőnek álltak, és olyan dolgokat értékesítettek irreális áron – legfőképp hiszékeny és idős embereknek –, amihez ma már nem lenne szívük. Tették mindezt csupán a jó fizetésért.
„Sírtam otthon a teraszon, és nem jutott semmi az eszembe, mit fogok kezdeni az életemmel, amikor a fél ország tudta, hogy időseknek adtunk el minden szart, mit fogok ezzel kezdeni, hova vesznek fel” – mesélte Hunor két évvel ezelőtt a Palikék Világa by Manna Nem hétköznapi történetek című YouTube-műsorában, miután a Redditen botrány robbant ki az ügyből.
Kapcsolódó cikk
A Bódi tesók kamerák előtt omlottak össze az Ázsia Expresszben: könnyezve panaszkodtak arról, hogy mindenki velük akar kiszúrni
Az idei Ázsia Expressz is kőkemény, szerencsét, erőt és kitartást igénylő feladatokat tartogat a játékosok számára. Már rögtön az első napokban többen is elsírták magukat a megpróbáltatások miatt, köztük a Bódi tesók, akik úgy érzik, mindenki velük akar kiszúrni. Megyer és Hunor teljesen összeomlottak.
Ekkor még azt mondták, nem tudtak teljesen megbocsátani maguknak a tetteikért. De úgy hiszik, a fejlődésük érdekében ezen a nem túl dicséretes időszakon is át kellett esniük.
Ma már több százezer embert mozgatnak meg motivációs előadásaikkal, könyveikkel. Céljuk, hogy saját példájukon keresztül másokat is pozitív változása ösztönözzenek.
Kapcsolódó cikk
Kezdődő méhnyakrákkal diagnosztizálták várandósan a Nyerő Páros sztárját: műteni kellett Bódi Bence menyasszonyát
Megrendítő, amit Bódi Bence és Varga Rebeka elmeséltek a Nyerő páros kilencedik évadának egyik adásában.
A 2025-ös Ázsia Expressz évadában a Bódi tesók is láthatók, illetve a harmadik Bódi fivér a konkurens csatorna, az RTL Nyerő Páros című műsorában szerepel.
Kapcsolódó cikk
Az év átverése Magyarországon: Kilopták a győri múzeum éremgyűjteményét és hamisra cserélték az egészet
Bár decemberig még van idő összehozni egy nagyobbat.



