Camila Cabello és Shawn Mendes egy hete jelentették be, hogy két együtt töltött év után barátokként folytatják tovább. A szakítás okát csak találgatni lehetett, de valószínű, a munka sodorta szét őket.

Újraindult az élet, és a pár már nem tudott ugyanúgy működni

A People cikke szerint a sztárpár kapcsolata nagyon jól alakult az elmúlt hónapokban, hiszen a koronavírus-járvány miatt nem tudtak koncertezni, így rengeteg idejük volt egymásra.

Aztán ahogy újra beindult az élet, és visszatérhettek a színpadra, ez teljesen megváltozott. A Miamiban, otthon töltött idő helyett mindketten rengeteget dolgoztak, és alig tudtak együtt tölteni időt.

Shawn Mendes és Camila Cabello karrierje nagyon más irányba viszi őket

A karrierjük nagyon más irányba halad, ezért nem tudtak eleget együtt lenni.
Shawn Mendes augusztusban még arról beszélt, mennyire értékeli a Camila Cabelloval töltött időt, és hálás, hogy a karantén alatt minőségi idővel erősíthették a köztük lévő kapcsolatot.

Kapcsolódó cikk

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

ruzsa magdi 2026 kossuth dij

„Itt a bizonyíték, hogy a tehetség mindig utat tör!” – Rúzsa Magdi kitüntetése a legszebb pillanat, amit Orbán Viktor idén átadott

Több mint 20 évvel ezelőtt mezítláb sétált be a Megasztár válogatójára Rúzsa Magdi, és az AC/DC Highway to Hell című dalával elindította csodálatos karrierjét. Az énekesnő az elmúlt két évtizedben slágert slágerre halmozott, hétszer töltötte meg duplán az Arénát és sorra kapta az elismeréseket. Az utóbbiakhoz mától a Kossuth-díjat is hozzáteheti.