Végre kimondta Kiara Lord: Lefeküdtünk egymással, és „élesben” is eljátszotta a szarvasbőgést
Most derült ki igazán, mi is volt kettejük között.
Most derült ki igazán, mi is volt kettejük között.
Már négy hónap telt el azóta, hogy A Nagy Ő legújabb évada lezárult: végül Stohl András Kiss Krisztát választotta. A kérdés az, vajon együtt van még az álompár?
Kiara Lord, A Nagy Ő párkereső műsorának talán legmegosztóbb feleségjelöltje az utolsó adásra még tartogatott egy meglepetést. Nem titok, hogy nagyon szeretné meghódítani Stohl András szívét, és megnyerni a műsort, és ennek érdekében minden lehetséges eszközt bevet. Az utolsó, csütörtöki rózsaceremónián is presztizskérdést csinált abból, hogy ő kapja az első rózsát.
Stohl András először adott rózsát A Nagy Ő csütörtök esti rózsaceremóniáján Kiarának, ami a felnőttfilmes színésznőnek nagyon jól esett. Ez a rózsa egyben egy meghívó is volt egy álomrandira, ahol csak kettesben voltak. Kiara majd’ kiugrott a bőréből, amikor András elvitte hajókázni a horvát tengerparton.
A Nagy Ő utolsó rózsaceremóniájának lehettünk szemtanúi, amelynek a végén már csak ketten maradtak versenyben Stohl András szívéért. A továbbjutó lányok a színésszel tarthatnak az Adriára egy álomrandi során. Pénteken pedig az is kiderül, ki nyeri a realityt.
Durva cicaharcba fordult a romatikus vacsora.
A Nagy Ő valóságshowja napról-napra újabb izgalmakat rejt: Stohl András láthatóan élvezi a randevúkat választottjaival. Tegnap Ginával ment egy „nagy randevúra”, ahol szerette volna, ha az általa kedvelt hölgy el tudja magát engedni és egymásra tudnak hangolódni. A tegnapi történések azonban más irányba terelték a kapcsolatukat, Gina szerint több olyan mondat is elhangzott a „nagy Ő” szájából, ami miatt ebből párkapcsolat biztosan nem lesz.
Két és fél héttel ezelőtt kezdődött A Nagy Ő hetedik évada a TV2-n, amelyben kezdetben 20 nő szállt harcba azért, hogy Stohl András szívét elnyerje. Már csak heten maradtak versenyben, de három hölgynek ma este búcsút mond a tévés. Közeledik a véghajrá, ugyanis pénteken befejeződik a széria. Kiderült, melyik műsor váltja le.
Kiara Lord jelenleg A Nagy Ő című műsorban küzd Stohl András kegyeiért és úgy tűnik azután sem marad képernyő nélkül. A botrányhősnő veszi át Mobilfox Roli, azaz Szépréthy Roland helyét, aki a Megasztár műsorvezetőjeként kapott nagyobb hírnevet.
A nézők is kiszúrták, hogy megrendezett lehetett.
Antal Gina és Stohl András kapcsolata váratlan fordulatot vett A Nagy Ő legutóbbi adásában, ahol egyetlen beszélgetés alapjaiban rengette meg a köztük formálódó bizalmat. A korábban ígéretesnek tűnő kapcsolat egy érzelmileg és fizikailag is kimerítő nap végén vált bizonytalanná, majd gyakorlatilag lezárttá. Gina számára Stohl néhány megjegyzése nemcsak fájdalmasnak bizonyult, hanem azt is világossá tette, hogy a férfi hozzáállása nem egyeztethető össze az ő elvárásaival.
A Nagy Ő legújabb epizódjában újabb versenyzőtől búcsúzhattunk el. Már csak 6 hölgy maradt bent a villában, hogy továbbra is Stohl András szívéért versenyezzen.
A Nagy Ő folyamatosan izgalmas fordulatokat ígér, hiszen Kiara Lord egyre közelebb kerül Stohl Andráshoz, miközben a többi versenyző is próbálja elnyerni a színész szívét. Azonban a romantikus pillanatokat a háttérben zajló konfliktusok árnyalják. Szabó Melinda például kimondta, mit gondol a felnőttfilmesről, és oda is szúrt neki a külseje, illetve a szépészeti beavatkozásai miatt.
Egy epres trükkel csábította el a színész-műsorvezetőt A Nagy Ő adásában.
A ma esti Nagy Ő-ben ismét fordulatos eseményekre készülhetünk. Kiara Lord éles véleményt fogalmazott meg.

Dr. Katona Szandrának annyira megtetszett, hogy meg is vásárolta.

Nem várt fordulat a Nagy Ő-ben.

Egyre kevesebb hölgynek kell megküzdenie A Nagy Ő-ben Stohl András szívéért, a levegő mégis egyre jobban izzik a villában.

„Zavarba ejtően csinos vagy!” – dicsérte randipartnerét a színész.
Sokan lenézik munkája miatt, de nem titkolja, miért éri meg neki ezt csinálni.

Liptai Claudia és Kiara Lord először találkoztak egymással, Stohl András mutatta be őket egymásnak.

Tévéműsorban keresi az új párját Stohl András, de a döntés nehéz. Úgy tűnik, a színművésznek, aki három komoly kapcsolaton is túl van, időnként elkél a segítség, pontosabban szívesen meghallgatja mások véleményét is a kegyeiért versengő hölgyekről. A műsorvezető Lékai-Kiss Ramónával ugyan minden rózsaceremónia előtt átbeszéli a döntését, de kinek a tanácsát szívelné meg, ha nem a gyermekéét? A lánya, Rebeka, illetve a jó barátja, a műsorvezető Till Attila is megismerkedett A Nagy Ő című műsorban még versenyben lévő játékosokkal, hogy tanácsot adjanak a színésznek, szerintük ki illik hozzá a leginkább.

Védettséget kapott az egyik nő A Nagy Ő-ben.

Kriszta a sárga földig süllyedt szégyenében.

Egyre nő a feszültség és az izgalom A Nagy Ő villájában, ugyanis a lányok ki vannak élezve Ginára és Kiara Lordra, akik ellen összefogtak a hétfői adás során is.

Egyre nehezebb a helyzete a Nagy Ő-ben Ginának.

Dancsi Szabina bevallotta, hogy a kisfia édesapjával nem tartja a kapcsolatot, az ugyanis korábban megcsalta őt.

Andrade de Souza Miriam vidámságával és életszeretetével az első perctől kitűnik A Nagy Ő villájában a hölgyek közül, akik Stohl András kegyeiért versengenek a TV2 műsorában. A brazil származású Miminek azonban cseppet sem volt könnyű életútja, a négygyermekes édesanya komoly traumákon és megpróbáltatásokon van túl, de még nem mondott le arról, hogy megtalálja a boldogságot.

Már A Nagy Ő ma esti első részében láthatják a nézők, hogy Stohl András feltűnő érdeklődéssel fordul Kiara Lord felé a TV2 párkereső valóságshow-jában. A műsorban 19 különböző korú, kinézetű és személyiségű nő küzd meg a szingli színész kegyeiért, aki alig várta az első találkozást a hölgyekkel.

Stohl András először alig hitte el, hogy ő lett a TV2 által indítandó műsor, A Nagy Ő kiszemeltje, de végül izgalmas és tanulságos élményként élte meg a kalandot. A színész most lerántotta a leplet arról, amire mindenki kíváncsi: megválaszolta, milyen nőre vágyik. Azt is elárulta, hogy egyik, a szívéért ringbe szálló hölgynek sem volt könnyű dolga…
Egy év kihagyás után idén ismét visszatér a TV2-re A Nagy Ő, amelyben ezúttal Stohl András keresi a szerelmet a válása bejelentése után. Fischer Gábor korábban elmondta, hogy idén ősszel lesz látható a párkereső reality a csatornán, most pedig azt is elárulta, ki vezeti majd a műsort.

Hivatalossá vált ki, lesz a TV2 sikersorozatának az új A Nagy Ő-je. Stohl András szívéért fognak ezúttal dúlni a harcok.
Vajon merre lehet?