7 éve még az X-Faktorban tűnt fel a Himnusz-botrányba keveredett Ajsa Luna, de hazaküldték a mentorok – videó
Ajsa Luna Szent István-napi rendezvénysorozaton való fellépésének egy héttel augusztus 20-a után is nagy visszhangja van.
Ajsa Luna Szent István-napi rendezvénysorozaton való fellépésének egy héttel augusztus 20-a után is nagy visszhangja van.
Nagy Feró és Pataky Attila után Tóth Gabi is odaszúrt Ajsa Lunának.
A magyar könnyűzenei élet nagyjainál is kiverte a biztosítékot, ami Ajsa Luna augusztus 20-i fellépésén történt. A fiatal énekesnő ülve, cigarettával a kezében, saját dalának alapjára énekelte el a Himnuszt a nemzeti ünnepen. Ajsa Luna később azt írta a közösségi oldalán, hogy csupán hazaszeretetből adta elő a magyar himnuszt.