Olyan súlyosan mérgező, rákkeltő anyagokkal szennyezett volt a gödi Samsung-gyár levegője, hogy még a titkosszolgálatot is bevetette a kormány
Monumentális anyagot készített a Telex a Samsung gödi akkumulátorgyárának súlyosan mérgező működéséről és az ezzel kapcsolatos kormányzati reakciókról, miután az eset 2023 tavaszán egy kormányülés témája is volt.