Nyerő Páros: Bárdosi Sándor felállt az asztaltól: „Elhányom magam tőletek” – Bódi Bence kiakadt
A Nyerő Páros egyre feszültebb.
A Nyerő Páros egyre feszültebb.
Bárdosi Sándor nemcsak Bódi Bencével és Varga Rebekával balhézott össze a Nyerő Párosban, hanem Laky Zsuzsival is.
Többeknek szemet szúrt Bárdosi Sándor viselkedése a Nyerő Párosban, amikor is faképnél hagyta egy beszélgetés közepén Varga Rebekát, aki éppen elnézést akart kérni tőle.
Bárdosi Sándor egy pillanatig sem rejtette véka alá az érzéseit, szemtől szemben árulta el kendőzetlen véleményét Bódi Bencééknek a Nyerő Párosban.