Kormányellenes tüntetések kezdődtek Bejrútban a robbanás után
A tüntetők előzőleg megostromolták a külügyminisztérium épületét, amelyet „a forradalom főhadiszállásának” nyilvánítottak.
A tüntetők előzőleg megostromolták a külügyminisztérium épületét, amelyet „a forradalom főhadiszállásának” nyilvánítottak.
Magyarország egymillió eurós segélyt nyújt Bejrútnak.