
Bódi Bence beszólt a TV2-nek, miután megnyerte a Sztárboxot: mindenki meghökkent
Keményen beleállt Bódi Bence a TV2-be.

Keményen beleállt Bódi Bence a TV2-be.

A Sztárbox, az utolsó, mindent eldöntő szuperdöntőben a férfi középsúly kategóriában a motivációs előadó, Bódi Bence a BSW zenekar énekesével, Sziklai Mátyással mérkőzött meg. A nagyon szoros mérkőzést megosztott pontozással értékelte a zsűri.
A most vasárnapi Sztárboxban másodikként a férfi középsúlyú kategóriában a Kocsis Dénes helyett beugró Kamarás Iván és Bódi Bence csaptak össze.
A Sztárbox harmadik adásában ismét 8 celeb csapott össze a továbbjutásért. Férfi középsúly kategóriában a rapper, Varga Márk G.w.M és a motivációs előadó, Bódi Bence húztak bokszkesztyűt egymás ellen.