„Tavasszal remélhetőleg lesz majd időnk” – öt éve ment el Borbély Szilárd
Borbély Szilárd magánlevelezésben írta: „tavasszal, tavasszal, remélhetőleg lesz majd időnk.” Egyszer lesz majd időnk rá, kedves tanár úr!
Borbély Szilárd magánlevelezésben írta: „tavasszal, tavasszal, remélhetőleg lesz majd időnk.” Egyszer lesz majd időnk rá, kedves tanár úr!
Néhány napja alakult meg a 8. országgyűlés a rendszerváltás óta. Borbély Szilárd magánlevele, amelyet 2010 nyarán írt e-mailben, vészjósló volt napjainkra nézve.