
Lebukott a TV2: Curtis már rég ott volt a stúdióban, esze ágában nem volt kihagyni a Megasztárt!
Csak műbalhé volt, hogy a rapper az adás első 15 percében nem ült a szűriszékében, a kollégái pedig sajnálkoznak és izgulnak, megjelenik-e.

Csak műbalhé volt, hogy a rapper az adás első 15 percében nem ült a szűriszékében, a kollégái pedig sajnálkoznak és izgulnak, megjelenik-e.