Rendkívüli ülést tartott a védelmi és energiabiztonsági tanács a magas olajárak miatt Orbán Viktor vezetésével
Hétfőn drasztikusan emelkedett a kőolaj ára a világpiacon, ezért Orbán Viktor összehívta a védelmi és az energiabiztonsági tanácsot.
Hétfőn drasztikusan emelkedett a kőolaj ára a világpiacon, ezért Orbán Viktor összehívta a védelmi és az energiabiztonsági tanácsot.

Orbán Balázs egy venezuelai fordulatra reagálva beszélt az energiaárak veszélyeiről – és közben olyan kérdéseket nyitott ki, amikre a kormányoldalon sem könnyű válaszolni. A történetben olaj, benzinárak, háborús logika – és egy régi „baráti” kézfogás is előkerült.
0-24 égeti a gáztűzhelyét, és csak havi 580 forintot fizet érte.
Az önkormányzatoknak is korlátozott lehetőségeik vannak a lakosság segítésére.
A kis települések belebukhatnak az energiaválságba.