Ifj. Schobert Norbi elárulta, mire költi majd a nyereményét – „Miért kéne bárkivel is osztoznom a pénznyereményen?”
Az utolsó pillanatban fordult az állás, ezért volt, aki úgy gondolta, el kellett volna felezni a nyereményt.
Az utolsó pillanatban fordult az állás, ezért volt, aki úgy gondolta, el kellett volna felezni a nyereményt.
Úgy Rubint Réka, hogy Ifj. Schobert Norbert egy életútján elindult férfiként tért haza a műsorból.