Ifj. Schobert Norbi elárulta, mire költi majd a nyereményét – „Miért kéne bárkivel is osztoznom a pénznyereményen?”
Az utolsó pillanatban fordult az állás, ezért volt, aki úgy gondolta, el kellett volna felezni a nyereményt.
Az utolsó pillanatban fordult az állás, ezért volt, aki úgy gondolta, el kellett volna felezni a nyereményt.
Ifj. Schobert Norbit azzal vádolják, hogy csalt a Farm VIP-ben.
Igazából még örült is.