Ferencz Orsolya megvilágosodott a Fidesz veresége után: „Orbán Viktor azt kérte, őt nevezzük meg felelősnek”
Ferencz Orsolya űrkutatásért felelős miniszteri biztos a választási vereség után nyilvánosan elvégezte az önvizsgálatot – Pikó András józsefvárosi polgármester pedig nyilvánosan megmutatta, mennyit ér.