A Fidesz milliókat költ Karácsony Gergely lejáratására, miután bejelentette, hogy elindul az előválasztáson
3 nap alatt 3 milliós nézettséget hozott a Fidesznek a lejárató kampány.
3 nap alatt 3 milliós nézettséget hozott a Fidesznek a lejárató kampány.