Galambos Lajos a börtönről: „Nyilván nem akarom letölteni, ki az a hülye, aki ilyet le akar?”
De nem megúszni akarja a börtönt.
De nem megúszni akarja a börtönt.
Azt nem akarta elárulni, pontosan mi a diagnózis.
Úgy gondolja, a felfedezésnek köze volt ahhoz, hogy kórházba került.
Ha szerencséje van, sosem kell letöltenie a büntetését.
Ha bekerül, ott is megtalálja majd a helyét.
150 kilométerre tartózkodik a kecskeméti börtöntől.
Leszögezte, hogy minden rá vonatkozó bírósági határozatot betartva cselekszik.
Annyian nyüzsögnek a birtokán, hogy már biztonsági őröket kellett fogadnia.
Az ügyvéddel súgdolózva töprengett, mit válaszoljon.
„Viszem a gázsit, viszem a bevételt, viszem az áramot és amit gondoltok!” – hangzott el a fellépésen.
Amíg lehet, küzdeni fog az igazáért.
Azt hitte, felmentik, ehelyett másodfokon súlyosbítottak a büntetésén.
Súlyosbítottak.
A zenész egy csaló banda elkapásában segédkezett.
A vád alapjául szolgáló titkos lehallgatási anyagot jogtalanul használták fel.
Mégsem lesz ítélet egy hét múlva.
A zenész most sem jelent meg a tárgyaláson.

Elmondta, mi van kettejük között.

Akár per is lehet az ügyből.
A zsaroló ügyvédje is megszólalt.