gasztro reality

krausz-gabor-sefek-sefe-2026

Súlyos higiéniai hiányosságok miatt fakadt ki Krausz Gábor a Séfek séfe legutóbbi epizódjában

Ahogy telnek-múlnak a versenynapok, úgy nő a feszültség a Séfek séfe stúdiójában. A TV2 gasztrorealityjének versenyzőire mindig komoly feladatok várnak a konyhában, s nemcsak az idővel futnak versenyt, hanem sokszor még a saját csapattársaikkal is nagyot küzdenek… és sokat veszekednek. A stressz és a fokozódó nyomás miatt ezen a héten rosszul lett a Zöld csapat egyik versenyzője, Mikula Patrik, akit végül mentővel vittek kórházba.

sefek-sefe-2026-mento

„Sürgősségi orvosi ellátásra volt szükség a forgatáson” – Mentőt hívtak a Séfek séfe stúdiójába egy váratlan egészségügyi probléma miatt, ami láthatóan megrázta a mezőnyt

A Séfek séfe legújabb évadában a pattanásig feszült hangulat már megszokott, ám a dráma most minden eddigit fölülmúlt a TV2 gasztroműsorában. Míg a séfek egyre keményebb kritikákkal illetik a tányérokat, a versenyzők közötti ellentétek is sorra robbannak ki. A csütörtöki adásban azonban újra hatalmas dráma zajlik, hiszen szirénázó mentőt kellett hívni a stúdióhoz.