

Lezárult az ügy.
A műsorvezető szerint nem jogos a kötbér követelése, ami miatt üzent is a csatornának.
Korom Gábor elárulta a szövetségesét Az Árulókban, azaz Hajdú Pétert, aki kikérte magának, hogy a társa ártatlanságot színlelve gyanúsítja őt.