EY: biztonságukat és egészségüket féltik a legtöbben a megnövekedett internethasználattól
A megkérdezettek több mint fele kevesebbet használná okostelefonját.
A megkérdezettek több mint fele kevesebbet használná okostelefonját.
Közel kétszeresére nőtt a mobil- és internethasználat a járvány második hulláma alatt.