Lehullt a lepel a Házasság első látásra titkairól: kiderült, valóban házasságot kötöttek-e a szereplők
Reni és Brumi, illetve Judit és Szabi döntöttek egyedül úgy, hogy folytatnák a kapcsolatukat a Házasság első látásra második évadában.
Reni és Brumi, illetve Judit és Szabi döntöttek egyedül úgy, hogy folytatnák a kapcsolatukat a Házasság első látásra második évadában.

A Házasság első látásra két szereplője láthatóan utálják egymást.
Judit nem bírta a feszültséget, sírva kiszaladt, a többiek még nem látták ilyen állapotban. A Házasság első látásra párosai tovább küzdenek a kapcsolatukért a TV2-n.