Kibújt a szög a zsákból, ezért ment Kötcsére Kapu Tibor
A második magyar űrhajóst maga a kormányfő hívta meg a polgári piknikre.
A második magyar űrhajóst maga a kormányfő hívta meg a polgári piknikre.
Kapu Tibor ferihegyi visszatérése önmagában történelmi pillanat, de az igazi meglepetést az okozta, kivel hozták hírbe a magyar űrhajóst.
Az Axiom–4 legénysége biztonsági okokból tovább marad az űrállomáson.
Kapu Tibor, Magyarország második űrhajósa immár az ötödik napját tölti a Nemzetközi Űrállomáson (ISS), az Axiom-4 küldetés keretében.
Sikeresen dokkolt a Nemzetközi Űrállomáson (ISS) az a Grace névre keresztelt SpaceX Dragon űrhajó.
A felszállás után az űrben a legénység minden tagja a saját anyanyelvén szólalt meg, köztük Kapu Tibor is.