Itt a videó Kapu Tibor és űrhajós csapata sikeres landolására
Az Axiom-4 misszió legénysége épségben hazatért.
Az Axiom-4 misszió legénysége épségben hazatért.
A HUNOR-program kutatóűrhajósa, Kapu Tibor a hazatérés előtti utolsó órákban egy személyes hangvételű videóban köszöntötte honfitársait a Nemzetközi Űrállomás fedélzetéről.
Kapu Tibor hamarosan visszatér a világűrből, amit egy egész ország vár. Kapu Tibor édesanyja elárulta, mit szeretne majd mondani a fiának, amikor újra megölelheti a sikeres küldetés után.