Videón látható Delhusa Gjon parkolási balhéja, a rendőrség eljárást indított
„Elhiszed, hogy énekeltem annyit, hogy van akármilyen rendőrigazolványom?” – mondta Delhusa Gjon.
„Elhiszed, hogy énekeltem annyit, hogy van akármilyen rendőrigazolványom?” – mondta Delhusa Gjon.