Pogány Judit: 30 év demokrácia után nem gondoltam, hogy megint a Kádár-korszakban érzem magam
Bálint András is arról beszélt, hogy kezdenek visszaköszönni a ’70-es évek, a „központi ellenőrzés és a cenzúra”.
Bálint András is arról beszélt, hogy kezdenek visszaköszönni a ’70-es évek, a „központi ellenőrzés és a cenzúra”.
A Vígszínház egyelőre nem reagált a meghívásra, és vélhetően nem vesz részt a rendezvényen, pedig először fognak össze kőszínháziak és függetlenek.