Lékai-Kiss Ramóna szívszaggató vallomása az X-Faktorról: „A gondolatom az volt, hogy most lerakom a földre a papírt, a mikrofont, majd kisétálok…”
Őszintén beszélt a produkcióban eltöltött éveiről.
Őszintén beszélt a produkcióban eltöltött éveiről.