„Fenntartom, hogy bolond” – Gulyás Gergely keményen beleállt a leendő miniszterelnökbe
Gulyás Gergely a választási vereséget követően a HírTV stúdiójában értékelte a kialakult helyzetet, ahol nemcsak az ellenzéki szerepre való felkészülést jelentette be, hanem korábbi éles kritikáját is megismételte Magyar Péterrel szemben.